הוצאת ויזה באיחוד האמירויות

קבלת ויזת לאיחוד האמירויות

LAW OFFICE ISRAEL

רישום חברה באיחוד האמירויות

היבטי מס -חברות ויחידים (עבודה ורילוקיישן)

באיחוד האמירויות מוטל אפס מס חברות, אפס מס יחידים ואפס מס רווחי הון. אך חשוב גם לשמר את הפטור כך שלא יהיה צורך להשלים את המס לישראל ובכך לאבד את היתרונות העצומים הניתנים להשגה.

ויזה לאיחוד האמירויות -ויזת עבודה, מגורים וויזה ליזמים ובעלי חברות מקומיות

 

להלן נפרט סוגי הויזה שניתן לקבל למגורים ועסקים באיחוד האמירויות, התנאים ותקופת כל ויזה וניתן לפנות אלינו בעניין.  אך קודם חשוב להדגיש כמה נקודות:

א. כלל הוויזות שיפורטו להלן מותנות בכך שמקבל הוויזה אינו נוכח מחוץ למדינה תקופה רציפה העולה על ששה חודשים, למעט הקלות עבור ויזות למשקיעים. במקרה כזה תיחשב הוויזה כמבוטלת ויש לחדשה למעט במספר מקרים מיוחדים.

ב. לאור העובדה שהמדינה הפכה ליעד פופולרי כאמור לעיל חברות למתן שירותי קבלת ויזה והקמת חברות קמו כפטריות אחרי הגשם, לרבות חברות אשר מספקות שירות ללא הבנה של צרכי היזם ובחירה נכונה של מקום הרישום, סוג הרישום, סוג הפעילות ואיזה אזור סחר חופשי וחלקן אף משווקות סוג אחד של חברות ומקום רישום אחד. דבר שמחייב נקיטה במשנה זהירות.

נציין כי איחוד האמירויות מהווה פתרון אפקטיבי ישראלים אשר מחפשים מדינה שבה אפשר להקים או לנהל עסקם ללא מס הכנסה וביטוח לאומי, לנוודים דיגיטליים (digital nomads)  אשר מחפשים יציבות ויצירת מיקום קבוע יחסית  (משיקולים מקצועיים, אישיים או משיקולים של הוכחת ניתוק תושבות מס הכנסה וביטוח לאומי ויצירתו במקום אחר) ו/או לאנשים אשר מחפשים מדינה עם מס נמוך שבה יעבדו באופן קבוע ובהתבסס על ויזה חוקית כשאין הרבה מדינות אשר נהנות משיעורי מס אפסיים ושמאפשרת קבלת ויזה לעבודה קבועה – ניתן לפנות לנו בנושא.

יודגש כי יחיד תושב ישראל חייב במס רגיל ודמי ביטוח לאומי מלאים על כלל הכנסותיו מחוץ לישראל אלא אם הוא מבצע ניתוק תושבות מלא ונכון מישראל. רק לאחר ניתוק התושבות של היחיד מישראל ניתן להפוך את חסכון המס שהושג במדינה הזרה, לרבות באמירויות, לחסכון סופי ואמיתי. במילים אחרות, תנאי בסיס להיעדר תשלום מס לגבי ההכנסות של היחיד הוא ניתוק תושבות מלא ונכון והגשת דוח ניתוק תושבות – לקביעת פגישת יעוץ בעניין זה ניתן לפנות אלינו.

נציין כי בחלק מהאמירויות לא תוקנו הכללים שמאפשרים קבלת ויזה למי שמחזיק דרכון ישראלי בלבד (ואינו מחזיק דרכון זר אחר). התיקון אמור להיכנס לתוקף בתקופה הקרובה.

 1.היתר /ויזת מגורים למי שמקים חברה במדינה – שלוש שנים:

ויזה זו היא אחת הנפוצות ביותר באיחוד האמירויות עבור אזרחים זרים והיא ניתנת לתקופה של שלוש שנים הניתנת להארכה. רישום חברה באיחוד האמירויות מאפשר קבלת ויזה לאיחוד האמירויות לתקופה של שלוש שנים.  לאחר רישום החברה וקבלת ההיתר ניתן לפנות להוצאת ויזה זו על בסיס אותה חברה.

ויזה זו מונפקת ליזם עצמו אך ניתן לקבל גם ויזה עבור בת הזוג וכל אחד מהילדים בתשלום אגרה ממשלתית נוספת ובלבד שסכום הכנסתו של התא המשפחתי אינה יורדת מסך של 4000 דירהם לחודש.

 קבלת ויזה לאיחור האמירויות מחייבת בדיקה רפואית תקינה ועריכת ביטוח רפואי מספק וקבלת אישורים מכלל הגורמים הרלוונטיים.

2. ויזה לבעלי מקצועות חופשיים :

ויזה זו ידועה freelance / self-employed visa   והיא אפשרית לחלק מהמקצועות החופשיים , כגון מעצבים, מאמני כושר, עיצוב גרפי וכדו, מאפשרים לקבל ויזת עבודה ומגורים ללא יסוד חברה. דבר שמקטין מהותית את העלויות הכרוכות בהקמת פעילות באמירויות. החיסרון המרכזי של ויזה זו הוא שהיא מוגבלת לתחום הפעילות הספציפי והינה אישית ולא תאפשר קבלת ויזת עבודה לעובדים. ויזה זו יכולה להיות אידאלית גם לנוודים דיגיטליים או לעסקים למסחר אלקטרוני וכדו.

3. ויזה למשקיע בנכס נדל”ן באיחוד האמירויות – לשנתיים:

ויזה זו ניתנת לכל מי שמשקיע בנכס נדל”ן מאושר במדינה בסך של יותר ממיליון דירהם ואשר מפיק הכנסה שוטפת, לא קרקע. ויזה זו הינה לשנתיים ומחייבת בדיקות רפואיות תקינות וביטוח רפואי.

4.ויזה למשקיע בנכס נדל”ן באיחוד האמירויות – לחמש שנים:

ויזה זו ניתנת לכל מי שמשקיע בנכס נדל”ן מאושר בסך של יותר מחמשה דירהם. ויזה זו הינה לחמש שנים ומחייבת בדיקות רפואיות תקינות וביטוח רפואי.

5.ויזת זהב, GOLDEN VISA  לעשר שנים:

ויזה זו הינה הוויזה הארוכה ביותר שניתן לקבל באיחוד האמירויות כיום, בשים לב שכמעט ולא ניתן לקבל אזרחות המדינה אלא במקרים חריגים.

ויזה זו מותנית בהשקעה של 10 מיליון דירהם לפחות ובלבד ש 60% מההשקעה אינה בנדל”ן וכי ההשקעה נמשכה לתקופה של שלוש שנים לפחות.

6.  ויזת עבודה :

עובד זר אשר מתקבל לעבודה על ידי חברה הרשומה במדינה (לרבות באזורי הסחר החופשי) רשאי לפנות לקבלת ויזת עבודה. ויזה כפופה לקבלת אישור מספר גורמים במדינה כגון משרד העבודה והמשרד האחראי על הזרים ועוד שבודקים האם משרה זו ניתנת למילוי על ידי אזרח מקומי. קבלת ויזה כזו מחייבת פניה רק לאחר מציאת משרה אצל חברה מקומית והיא ניתנת ככלל לתקופה של שנתיים עם אפשרות הארכה ומחייבת רמת הכנסה מינימלית, בדיקת רפואיות וביטוח רפואי מספק.

7. ויזה לפנסיונרים – לחמש שנים:

ויזה זו הינה חדשה יחסית ומטרתה לתמרץ פנסיונרים אמידים לגור במדינה ולהשקיע בה כשמנגד הם יהיו חייבים באפס מס על הכנסותיהם ורווחיהם במדינה ומחוצה לה. ויזה זו ניתנת לתקופה של חמש שנים הניתנת להארכה. התנאים לקבלת ויזה זו הם כלהלן:

·השקעה בנדל”ן באיחוד האמירויות על סך של 2 מיליון דרהם לפחות.

· הוכחת קיום חסכונות בסך של 2 מיליון דרהם לפחות.

·הכנסה חודשית קבועה של לפחות 20,000 דרהם לחודש.

ניתן לפנות אלינו להתייעצות לגבי אפשרות קבלת ויזה לאיחוד האמירויות.

 

LAW OFFICE ISRAEL

רישום חברה באיחוד האמירויות

היבטי מס -חברות ויחידים (עבודה ורילוקיישן)

באיחוד האמירויות מוטל אפס מס חברות, אפס מס יחידים ואפס מס רווחי הון. אך חשוב גם לשמר את הפטור כך שלא יהיה צורך להשלים את המס לישראל ובכך לאבד את היתרונות העצומים הניתנים להשגה.

ניתן ליצור קשר ב 036121919 או השאר פרטיך ונשוב אליך בהקדם

Dubai visa  

Emirates visa

Abu Dhabi visa

Investor visa AUE

Investor visa emirates

Employment visa Dubai

Employment visa Emirates

Three-year visa Dubai

Investment visa

Investor visa Dubai

هجرة الى الامارات 

دبي

ابو ظبي

فيزا