ביטוח בריאות פרטי ברילוקיישן​

האם אנחנו מבוטחים בביטוח לאומי וקופות חולים לאחר הרילוקיישן?

relotax

הקשר בין ניתוק תושבות מס הכנסה וביטוח לאומי וביטוח בריאות פרטי

האם אני יכול להמשיך עם הביטוח בריאות הפרטי שלי בישראל?

למה חשוב לעשות ביטוח בריאות בינלאומי לאחר הרילוקיישן?

ניתוק תושבות ביטוח לאומי?

עלויות של ביטוח בריאות פרטי בינלאומי מתחילות בדרך כלל מ

$ 130 Monthly
  •  
ניתוק תושבות מס

ניתוק תושבות מס הכנסה?

רשימה החברות המובילות בביטוח בריאות ברילוקיישן לישראלים

International Medical Group

חברת IMG אחת מהחברות הביטוח רפואי ברילוקיישן הוותיקות והגדולות בעולם. החברה החלה את פעילותה לפני כמעט 20 שנים ומעניקה ביטוח רפואי בינלאומי ביותר מ 170 מדינות. החברה ידועה בשל איכות השירות שלה ומחיריה האטרקטיביים ביחס לתכולת הפוליסות שלה. הביטוחים של החברה מגוונים וכוללים ביטוח רפואי רגיל, בדיקות רפואיות שוטפות, ביקורי רופאים, אשפוזים, טיפולי שיניים ולידה. לדעתנו החברה הזו מציגה היום את הפוליסות המקיפות ביותר עם המחיר האטרקטיבי ביותר בשוק. החסרון של החברה שאינה מתאימה לבני מעל 75.

CIGNA

חברת CIGNA  הינה אחת מהחברות הוותיקות והגדולות בעולם. החברה החלה את פעילותה בשנת 1982 ומעניקה ביטוח רפואי בינלאומי ביותר מ 160 מדינות. הפוליסות של החברה מחולקות לשתי קטגוריות: כל העולם וכל העולם חוץ מארה”ב וקנדה. הביטוחים של החברה מגוונים וכוללים ביטוח רפואי רגיל, בדיקות רפואיות שוטפות, ביקורי רופאים, אשפוזים, טיפולי שיניים ולידה. לדעתנו החברה הזו מציגה היום את הפוליסות המקיפות ביותר אך המחירים שלה ממוקמים ברמה הגבוה של טווח המחירים.

3.8/5

3.8 מתוך 5

Bupa Global

חברה BUPA GLOBAL היא אחת הוותיקות בענף ביטוח בריאות ברילוקיישן והחלה את פעילותה בשנת 1947 והחברה מספקת שירותים ביותר מ 190 מדינות ויש לה סניפים במספר רב של מדינות.

3.1/5

3.1 מתוך 5

דויד שילד

חברת דיויד שילד (DAVID SHIELD) הינה חברה ישראלית חדשה יחסית בתחום אך הינה פעילה במספר מדינות ומעניקה שירותים רפואיים במספר רב של מדינות ברחבי העולם. אומנם החברה אינה אחת החברות הגדולות בענף אך היא פילסה את דרכה להוות אחד השחקנים החשובים. היתרון של החברה הוא שהיא חברה ישראלית שמעניקה שירותיה בעיקר לישראלים אך גם החיסרון שלה גם נעוץ בעובדה שהיא חברת ביטוח ישראלית דבר שעלול להוות זיקה לישראל במבחן מרכז החיים וניתוק התושבות לצרכי מס.

החברה אינה מדורגת על ידי  TRUSTPILOT

Aetna

שורשיה של AETNA נעוצים בארצות הברית והוקמה בשנת 1982 אך החברה מהווה כיום אחד השחקנים המרכזיים בענף ביטוח בריאות ברילוקיישן ופעילה ביותר מ 150 מדינות. לחברה יש כיסויים רפואיים מגוונים ברחבי העולם, לרבות אשפוז, לידה, ביקורי רופאים ועוד

השווה של החברות השונות

השווה מחירים של החברות השונות 

* הפירמה אינה חברת ביטוח או סוכן ביטוח והמידע המובא בדף זה הינו רק לאיסוף וריכוז חומר ומידע פרקטי ואיננו מהווה יעוץ ביטוחי.

צור קשר רילוטקס

?

נושא הפניה- סמן את הנושא הרלוונטי או "אחר":